جزئیات مرحله دوم فروش یکپارچه + روش ثبت نام

از چهارشنبه مورخ 1402/02/20، مرحله دوم عرضه خودروهای داخلی آغاز می‌شود. بر اساس اطلاعیه‌ای که در سامانه یکپارچه منتشر شده است، تمامی اطلاعات معاملات خودرو به صورت یکپارچه در سامانه جامع تجارت وزارت صمت ثبت می‌گردد. این معاملات شامل مالیات بر عایدی سرمایه نیز می‌شود.

ادامه مطلب »

پیش فروش وانت سایپا 151 کفی اطاق بار (لاینر)

احتراما،بدینوسیله به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا می رساند،شرایط پیش فروش خودروی وانت سایپا 151 باکفی اطاق بار (لاینر) به شرح جدول فایل  PDF اعلام می گردد:

ادامه مطلب » دانلود فایل

مشخصات انواع تیپ سایپا اطلس + تصاویر

در سال جدید شرکت سایپا مشخصات و تیپ بندی رسمی سایپا اطلس را منتشر کرده است. اطلس خودرویی است که در واقع فیس لیفتی از کوییک به حساب می آید و خط طراحی های جدید شرکت سایپا را درچهره اش دارد. طراحی در این خودرو به آنچه در شاهین و آریا دیده می شد نزدیک شده و ظاهر این خودرو با آنچه در کوییک و ساینا دیده می شد بسیار متفاوت است.

ادامه مطلب »

پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا

احتراما،بدینوسیله به اطلاع متقاضیان محترم گروه خودرو سازی سایپا می رساند،شرایط پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا بدون قرعه کشی تا تکمیل ظرفیت،به شرح جدول در فایل PDF اعلام می گردد.

ادامه مطلب » دانلود فایل

آغاز فروش سایپا شاهین در بورس کالا

احتراما به اطلاع می رساند،گروه خودروسازی سایپا در چهارشنبه مورخ 14 دی ماه اقدام به عرضه خودرو شاهین به صورت فروش فوق العاده در بورس کالا خواهد نمود.هم وطنان گرامی جهت سهولت فرایند ثبت نام در بورس کالا و کسب اطلاعات بیشتر می توانید فایل PDF زیر را مطالعه نمایید.

ادامه مطلب » دانلود فایل