شروع همکاری برند فونیکس با راننده ایرانی مسابقات فورمولا

کوروش محمدخانی راننده مسابقات اتومبیلرانی جوان ایرانی که از سال ۲۰۰۶ تا به حال در مسابقات اتومبیلرانی فورمولا فورد بریتانیا، فورمولا رنو، فورمولا ۳ و فورمولا ۲ شرکت کرده و نتایج درخشانی نیز کسب کرده است، همکاری خود را با برند فونیکس آغاز کرد.

ادامه مطلب »

بازدید مدیرعامل سایپا از نمایندگی 3008سیدعلیرضا سیاسی

همزمان با برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد حوزه فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا ازنمایندگی 3008سیدعلیرضا سیاسی بازدید و از نزدیک در جریان وضعیت عملکردی و مشکلات آن قرار گرفتند.

ادامه مطلب »

آریزو 5 تمام برقی در راه بازار ایران

شرکت چری چین از مدت‌های پیشرو ساخت و تولید خودروهای با انرژی‌های نو بوده است. شرکت مدیران خودرو نیز به عنوان نماینده این شرکت در ایران نیز در حال انجام مراحل جهت رونمایی و ارائه خودرو برقی خودرو بر روی پلتفرم آریزو 5 با نام آریزو5EV یاآریزو 5 برقی است.

ادامه مطلب »

از شهریورماه قرعه کشی خودرو برای تمام محصولات سایپا حذف می شود

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: به دنبال افزایش تولید، فروش محصولات از فرآیند قرعه‌کشی خارج و از ابتدای ماه آینده تمام محدودیت‌های ثبت‌نامی خودرو برای محصولات سایپا برداشته خواهد شد.

ادامه مطلب »

سایپا در نمایشگاه خودرو مشهد از چانگانUni-T رونمایی می کند

گروه خودروسازی سایپا که در تلاش است تا حضور و بروزی پر قدرت به منظور مشتری مداری در سراسر کشور داشته باشد، بزرگ‌ترین سالن بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد را به خود اختصاص داد.

ادامه مطلب »