ام وی ام x55 پرو و تست و بررسی آن

در آخرین روز فروردین 1401 محصول جدید مدیران خودرو ام وی ام x55پرو مدیران خودرو در پیست آزادی مورد تست و بررسی اصحاب رسانه قرارگرفت.در این مقاله به مشخصات فنی و آپشن های جدید این خودرو می پردازیم،باماهمراه باشید.

ادامه مطلب »

ماشین یواز پاتریوت تازه وارد روسی

بررسی اجمالیبه سال 95 برگردیم و سری به نمایشگاه خودروی تهران بزنیم، محصولات روسی شرکت یواز در نمایشگاه معرفی شد و قرار بود به عنوان یک محصول مونتاژی در کشور تولید شده و به بازار عرضه شود، اما توافق هسته ای و برداشته شدن موقت تحریم های صنعت خودروسازی باعث شد تا میل به همکاری با خودروسازان مطرح اروپایی و آسیایی افزایش پیدا کرده و کار خودروهای روسی قبل از اینکه در بازار کشور شروع شود، به پایان برسد. حال به دنبال بازگشت مجدد تحریم های بین المللی صنعت خودروسازی، بار دیگر صحبت از واردات یا تولید خودروهای روسی در کشور شروع شد و طی ماه های اخیر شاهد اشاراتی به واردات و تولید خودروهای روسی در کشور بودیم، تا اینکه بالاخره پای محصولات روسی شرکت یواز (UAZ) با شرکت خصوصی سروش دیزل به بازار کشور باز شد.

ادامه مطلب »

تست و بررسی هیوندای سوناتا هیبریدی ۲۰۱۸

تست وبرسی سوناتا هیبریدی 2018 در این مقاله:طراحی ظاهری سوناتا 2018طراحی کابین و امکانات رفاهی سوناتا هیبریدایمنی سوناتا 2018پیشرانه هیبریدی و مشخصات فنی سوناتا هیبریدتجربه رانندگی سوناتا هیبرید 2018 شرایط بازار هیوندای سوناتا 2018

ادامه مطلب »

تجربه وتست رانندگی بی ام و Z4

می‌توان ب‌ام‌و Z4 را خاص‌ترین کلاس خودرویی رده خودروهای کلاس اسپرت سایز کوچک نامید. این رده با وجود گستردگی کمتر در مقایسه با سایر رده‌ها، اما به شدت صدای پیشرانه‌ها در آن بلند و بوی لاستیک‌ها فضایش را پر کرده‌اند.ب‌ام‌و Z4 تاکنون در دو نسل معرفی شده و از زمان معرفی در سال 2002 میلادی همواره مورد توجه خودرو دوستان بوده است. مشخصه‌های سواری پایدار و دینامیک حرکت Z4 آن چیزی است که از خانواده ب‌ام‌و برای او به ارث رسیده است و در کل کلاس خودرویی رودسترها جای خوبی است تا ب‌ام‌و نشان دهد که در سال‌های عمر خود چه آموخته است. مدل مورد بررسی از نسل دوم است که برای اولین بار در نمایشگاه دیترویت درآمریکا نمایان شد.

ادامه مطلب »

تجربه رانندگی با چهارمین نسل از کیا اسپورتیج

کمپانی «کیا موتور» برای اولین‌بار در سال ۱۹۹۳ برای سهم‌خواهی از بازار کراس‌اوورهای ارزان‌ قیمت، محصولی متفاوت اما رقابتی را با نام اسپورتیج به بازار معرفی کرد. اسپورتیج در آن زمان به دلیل بهره‌مندی از ظاهر متفاوت و پیشرانه‌ای مناسب، توانست به سرعت به جایگاهی قابل قبول دست پیدا کند که همین امر مدیران کیا را بر آن داشت تا نسل‌های آتی آن را روانه بازار کند. از این‌رو تا به امروز چهار نسل از این کراس‌اوور کره‌ای تولید و عرضه شده است.درادامه همراه ماباشید.

ادامه مطلب »